wtorek, 22, styczeń 2019 roku

baner triathlon 2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Trwają zapisy do 12 edycji TAURON Triathlonu "Stalowy Sokół 2018" – zachęcamy do startu!!!

2Zapraszamy jeszcze raz wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 12. TAURON Triathlonie "Stalowy Sokół ", który niebawem bo już w sobotę 25 sierpnia 2018 roku odbędzie się na terenie Zalewu "Sosina" w Jaworznie. Ponieważ limit zgłoszeń ustalony jest przez Organizatora na 250 osób, a cały czas spływają do nas potwierdzenia chętnych uczestników, prosimy o nie zwlekanie z ewentualną decyzją o starcie w imprezie aż do daty zamknięcia zgłoszeń t.j. 17 sierpnia 2018 roku.

Podobnie zawodników, którzy zgłosili się elektronicznie a nie wpłacili kwoty wpisowego (60 złotych) zachęcamy do szybkiego uregulowania tej wymaganej opłaty, ponieważ zgodnie z regulaminem - za pełne zgłoszenie do zawodów uważa się elektroniczne zgłoszenie imienne za pomocą internetowego panelu zgłoszeniowego oraz wniesienie opłaty startowej w wysokości 60 złotych na konto MCKiS - i tylko takie osoby pojawią się na liście startowej, które dopełnią obydwu czynności. Aby mieć zagwarantowany start nie wystarczy więc samo tylko zgłoszenie elektroniczne bez opłaconego "wpisowego" - takie osoby nie bedą widoczne na liście startowej. Pamiętajmy też, że zawodnik będzie figurował na liście startowej dopiero po "dojściu" przelewu na konto MCKiS podane w regulaminie imprezy – dlatego warto dopełnić wszystkich formalności jak najszybciej. Kiedy limit uczestników zostanie osiągnięty automatycznie edycja zgłoszeń zostanie wyłączona i nie będzie już możliwości zapisów, także ewentualne wpłaty po terminie w tym przypadku będą zwracane.

 

Zachęcamy gorąco do udziału w naszych jaworznickich zawodach i zarezerwowania sobie terminu 25 sierpnia w swoim kalendarzu startów. Przypominamy, że zawody odbędą się na tych samych co w latach ubiegłych dystansach: pływanie - 400 metrów, rower - 10 kilometrów i na koniec bieg crossowy - 3 kilometry. Zawody rozgrywane będą w 5 kategoriach wiekowych (osobno dla kobiet i mężczyzn) oraz dodatkowo w kategorii mieszkańców miasta Jaworzna (OPEN). W tym miejscu serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkanców naszego miasta – ta właśnie kategoria skierowana jest tylko dla jaworznian, by jeszcze bardziej zachęcić i być może zmobilizować do startu ich jak największą liczbę. Wzorem roku ubiegłego pozostawiamy także klasyfikację generalną kobiet i mężczyzn (zawodnicy nagrodzeni w klasyfikacji generalnej - nie będą nagradzani w kategoriach wiekowych). Mamy też przygotowane dwie rzeczowe nagrody okolicznościowe: dla najlepszej kobiety z Jaworzna oraz dla najstarszego zawodnika.

Każdy uczestnik z kolei w biurze zawodów oprócz pakietu startowego z czepkiem, numerami startowymi i identyfikatorem otrzyma też pamiątkową koszulkę. Po przybyciu na metę każdy zawodnik zostanie nagrodzony pamiątkowym medalem oraz otrzyma butelkę wody mineralnej. Po raz pierwszy w tym roku będzie też możliwość zjedzenia po przybyciu do mety ciepłego posiłku, który na pewno pozwoli chociaż minimalnie zregenerować utracone siły. Tradycyjnie też będzie możliwość po przybyciu do domu pobrania ze stron organzatora dyplomu za uczestnictwo w zawodach.

Na koniec przypominamy, że zapisów dokonujemy drogą elektroniczną poprzez strony: www.datasport.pl lub www.mckis.jaw.pl, gdzie w menu "SPORT" jest w bocznej zakładce specjalna kategoria dotycząca triathlonu (TAURON Triathlon "Stalowy Sokół" - z wszystkimi najważniejszymi informacjami o zawodach oraz panelem zgłoszeń). Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.mckis.jaw.pl oraz na stronie www.datasport.pl

 

 

Nie czekaj – zmierz się z wyzwaniem i wystartuj w 12. TAURON Triathlonie w Jaworznie!!!