wtorek, 22, styczeń 2019 roku

baner triathlon 2018

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, ul. Krakowska 8

Startują zapisy do 11. TAURON Triathlonu "Stalowy Sokół 2017" – zapraszamy wszystkich zawodników!!!

PICT0137Już od dzisiejszej środy 1 marca b. roku uruchamiamy zapisy do kolejnej 11 już edycji TAURON triathlonu "Stalowy Sokół", który w dniu 19 sierpnia 2017 roku tradycyjnie odbędzie się w Jaworznie na terenie Zalewu "Sosina". Gorąco zachęcamy wszystkich triathlonistów – tych, którzy już u nas gościli oraz tych, którzy chcą spróbować swych sił po raz pierwszy - do bezpośredniego udziału w jaworznickim przedsięwzięciu i "zarezerwowaniu" naszej sierpniowej daty w swoich kalendarzach startów.

Cieszy niezmiernie fakt, iż impreza staje się coraz bardziej popularna, rodzinna, a wspaniała atmosfera przyciąga coraz więcej amatorów i zawodników klubów triathlonowych z różnych regionów Polski. Nie powinno zabraknąć też zawodników z okolic bliższych naszemu miastu oraz przede wszystkim samych mieszkańców Jaworzna. Zapraszamy więc szczególnie serdecznie wszystkich jaworznian do sprawdzenia swoich sił w tych fantastycznych zawodach - to właśnie z myślą o Was stworzona jest V kategoria: dla mieszkańców i mieszkanek naszego miasta.

 

Zawody odbędą się na tych samych co w latach ubiegłych dystansach: pływanie - 400 metrów, rower - 10 kilometrów i na koniec bieg crossowy - 3 kilometry. Ponieważ ze względów technicznych i bezpieczeństwa ustalony jest limit zawodników na 260 osób już dzisiaj prosimy, by nie odkładać decyzji o zgłoszeniu się do zawodów na ostatnią chwilę i skorzystać z możliwości wcześniejszych zapisów. Zawody rozgrywane będą w dotychczasowych kategoriach wiekowych, jednak od tej edycji dokładamy nagrody w klasyfikacji generalnej (kobiet i mężczyzn).

Przypominamy:
- zgłoszenia elektroniczne otwarte będą jedynie do dnia 11 sierpnia 2017 roku, jeśli jednak limit 260 osób zostanie wyczerpany - zapisy automatycznie zostaną wyłączone;
- za pełne zgłoszenie do zawodów triathlonowych uważa się elektroniczne zgłoszenie imienne na listę startową przez panel zgłoszeniowy oraz wniesienie opłaty startowej w wysokości 60 złotych na konto MCKiS.
- zapisów dokonujemy drogą elektroniczną poprzez stronę www.triathlon.mckis.jaw.pl lub bezpośrednio przez stronę www.datasport.pl
Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.mckis.jaw.pl oraz na stronie www.datasport.pl

 

Nie zastanawiaj się długo i nie zwlekaj – zapraszamy do Jaworzna!!!